Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід    Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS        
ОТРИМАННЯ РОБІТНИЧОЇ ПРОФЕСІЇ - ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО
Меню сайту
Вхід
Логин
  

Пароль
Регистрация на сайте!
Забыл пароль      

  
Головна » Статті » Педпрацівникам та учням » Методичні розробки

Методична розробка уроку "Філософія України другої половини ХІХ століття" (викл.Стасишин М.В.)

Урок на тему:

                       «Філософія України другої половини ХІХ століття»

Мета уроку:

Навчальна: розкрити основні ідеї «філософії серця» П. Юркевича та «філософії мови» О. Потебні, порівняти ці вчення із ідеями античного філософа Платона та німецького філософа  А. Гумбольта.

Розвиваюча: розвивати вміння давати оцінку філософським ідеям, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, формувати в учнів вміння правильно та послідовно висловлювати свою думку, обгрунтовувати й відстоювати свою позицію.

Виховна: виховувати національну свідомість, відданість свому народу, почуття поваги й гордості за українців чиї здобутки стали світовим надбанням.

Очікувані результати:

 Після цього уроку учні зможуть:

    – визначити особливості української філософії;

    – знати основні філософські ідеї;

    – оцінити внесок українських філософів у світову філософську скарбницю;

    – виховувати почуття глибокої поваги й гордості за українців.

 

Тип уроку:

Форма проведення: урок засвоєння нових знань.

Метод проведення: бесіда із використанням ілюстрацій та елементами пошуковості.

 

Література: 

  1. Г. Васянович  Філософія для ВПУ – підручник,  К. 2008;
  2. І. Бичко   Філософія – курс лекцій К. 1994;

Обладнання: портрети філософів і українських письменників, поетів, мультимедійний проектор, учнівські презентації.

Міжпредметні зв’язки: українська література, історія.

Основні терміни і поняття: «філософія серця», «філософія мови», герменевтика, кордоцентризм.

 

Хід уроку.

І Організаційний момент.

Привітання.  Перевірка присутніх  і  готовності учнів до уроку.

ІІ Актуалізація опорних знань.

На попередньому уроці ми з вами вивчали філософію України І половини 19 століття, на якому розглянули філософію М.Гоголя, Т.Шевченка, М.Костомарова і Кирило-Мефодіївського товариства.

Пригадаємо:

1.Кого піддав нищівній критиці у своїх творах М.Гоголь?

2.Дати характеристику світоглядних ідей Т.Шевченка?

3.Коли утворилося і який період діяло Кирило-Мефодіївське товариство і хто в нього входив?

4.Яку програму висували члени товариства?

5.Доповніть речення: «Програмним документом товариства стала …,

її написав … .

6.Чи була єдність серед членів товариства у засобах досягнення своєї мети?

7.Кому належать ці слова: «Встане Україна із своєї домовини і закличе братів-слов’ян; і почувши її заклик повстануть всі слов’яни … і стане Україна самостійною».

8.Чому російський царат так жорстоко розправився і покарав його учасників і хто постраждав найбільше?

9.Як ви думаєте, кому із членів товариства належать ці слова: «Дпя того щоб Малоросія стала Україною, їй потрібен Мученик. І я готовий ним стати.»  (Т.Шевченко).

10.Дати характеристику статті М.Костомарова «Дві руські народності».           Чи вважаєте ви, що менталітет росіян і українців має спільні риси, чи він відмінний. Аргументуйте свою відповідь.

Підсумок: Таким чином ми ознайомились ще з однією сторінкою історії філософії України, яка увійшла у світову філософську скарбницю.

ІІІ Оголошення теми, мети та завдання уроку.

Тема нашого сьогоднішнього уроку – «Філософія України другої половини 19 століття», на якому ми розглянемо філософські ідеї самобутніх і неповторних філософів П.Юркевича і О.Потебні.

Мотивація навчальної діяльності учнів.

На сьогоднішньому уроці ви повинні вивчити, які основні ідеї філософів П.Юркевича і О.Потебні і в чому полягає їх самобутність і неповторність.

Епіграфом до нашого уроку я вибрала слова великого українського поета В.Симоненка «Україно, доки жити буду, доти відкриватиму тебе».     Осмислити і зрозуміти слова В.Симоненка ми зможемо наприкінці уроку.

V Вивчення нової теми.

1.«Філософія серця» Памфіла Юркевича.

Викладач: Для початку біографічна довідка, яку для нас підготував учень.

Памфіл Юркевич.(Ф1) Біографія.

Народився в с. Ліпляве Золотоношівського повіту, Полтавської губернії 16 лютого 1826р., у сім’ї священника. Богословську освіту здобув у Полтавській Духовній семінарії. З 1847р. по 1851р. навчався у Київській Духовній академії. (Ф2) Де ще зберігся дух Києво-Могилянки. З 1851р. по 1861р. викладає філософію та німецьку мову в академії. Тут здобуває звання професора. У цей період також активно виступає з публічними лекціями на філософські теми.

Коли після 10р. заборони філософії в Росії цей предмет дозволили викладати виявилось нікому. І тоді московський університет запрошує Юркевича. В 33 роки він очолює кафедру, а згодом стає деканом історико-філософського факультету. Серед його учнів такі відомі вчені як: філософ Соловйов, (Ф3) історик Ключевський, (Ф4) письменник Іван Нечуй-Левицький. (Ф5)

Доля відпустила філософу лише 47років, але вони були наповнені великої творчої праці і значної та оригінальної творчої спадщини.

Філософія серця П. Юркевича(Ф6)    

Основні засади ’’філософія серця’’ П. Юркевича виклав у своїй праці «Серце і його значення в духовному житті людини за вченням Слова Божого»,(записати учням) в якій подано цілісну філософську концепцію про серце як визначальну основу фізичного і духовного життя людини.

Мислитель запропонував оригінальний і не типовий для його епохи погляд на людину , як на конкретну індивідуальність, який не вписується ні в матеріалстичні, ні в ідеалістичні теорії того часу.

Серце у філософії Юркевича – це скарбник, посій всіх тілесних сил людини, центр душевного і духовного життя, усіх пізнавальних дій душі, морального життя, скрижаль (що це таке?) на якому викарбований природний моральний закон. Отже моє серце – це мій духовний світ і моральний закон.

П. Юркевич робить спробу направлену проти того, щоб не звести сутність душі, увесь духовний світ лише до мислення, адже в такому випадку нівелюється проблема людської індивідуальності, залишається лише абстрактна людина, якесь колективне ’’ми’’, а не індивідуальне ’’я’’.

Хто ще з філософів писав про душу? (Ф7)

Якщо говорити про сутність душі як лише мислення, то багатогранний світ вона бачила б лише як правильну, але безжиттєву математичну величину, вона б не бачила краси навколишнього світу.

Проте діяльність людського духу дає можливість людині бачити світ і у всій його багатогранності , через добро і зло, красиве і потворне, велике і мале. Ми не просто мислимо, ми породжуємо емоції (які?) Радість, сум, впевненість, сумніви, злість, ненависть, співчуття, милосердя. Якби мислення людини відображало лише навколишній світ, вона б ніколи не проникнула в глибину речей і явищ вважає П. Юркевич. Отже людина не просто мислить. Душа отримує інформацію не лише від мозку. Думки і слова є виявом загального почуття душі, породженням сердечного настрою.(Ми сердиті чи навпоки веселі, які слова у цей час скажете коли до вас звернутися).

Філософ дійшов висновку, що світ як система життєдайних, сповнених краси й знаменності явищ існує і відкривається спочатку для глибокого серця, а вже потім для мислення. Наприклад, ми бачимо пейзаж? (Ф8)  Що говоримо? Красивий або потворний, а вже опісля аналізуємо.

 Робота над документом.

«Серце – основа діяльності душі й морального вчинку. Не може бути людина моральною без переконань і без героїзму – готовою йти на зустріч усім тим силам, що стають на перешкоді її духовного розвитку». (Прокоментуйте).

(На допомогу учням). Що керувало тими, хто з дерев’яними щитами йшли під кулі снайперів на майдані зимою 2014р. Що ними рухало в цей час серце чи розум?

Робота над документом.

«Розум має значення світла, який осявається Богом – створене життя людського духу.»

(Чому чинимо зло?) 

«Духовне життя виникає раніше за розум, який є його вершиною, а не коренем. Бог встановлює порядок морально-духовного життя людини і людства.Міститься цей закон у серці, як у найглибшій скарбниці людського духу.»

Як ви розумієте вислови «Духовно багата людина», «Людина великої душі».

Ганді(Ф9)

Вивчаючи філософію П. Юркевича прийшла до висновку, що душа і серце неподільне. Отже філософія серця П.Юркевича містить дві принципово важливі думки:

  1. Серце може виражати,знаходити й своєрідно розуміти такі душевні стани, що своєю духовністю і життєдайністю недоступні абстрактному розуму  і знанням;
  2. поняття і абстрактне знання розуму, оскільки воно стає душевним станом дає змогу відчувати і помічати не в голові, а в серці всю глибину духовного життя і моралі.

У філософії П. Юркевича знайшла відображення така риса української ментальності як кордоцентризм.

 

Як гул століть, як шум віків,

Як бурі подих – рідна мова,

Вишневих ніжність пелюстків,

Сурма подходу світанкова,

Неволі стогін, волі спів

Життя духовного основа.                                           

                                     М. Рильський(Ф10)   

«Філософія мови» О. Потебні   

Біографічна довідка

Потебня Олександр Опанасович.

Народився 10 вересня 1835 року в с. Гаврилівка на Полтавщині. Після закінчення гімназії в м. Радомі 1851р.(Польща) вступив на юридичний факультет Харківського університету. Захоплення українською народною творчістю і літературою спокусили його перейти на історико – філологічний факультет, який закінчив в 1856 р. Ще навчаючись в університеті публікує свої перші наукові статті. В 1862 р. їде в Берлін на дворічне стажування, але загибель брата Андрія, який брав участь у організації «Земля і воля» змушують філософа повернутись додому. В 1874 р. Потебня здобуває докторський ступінь за працю «Із записок по руській граматиці». До кінця життя здійснює плідну і інтенсивну дослідницьку,педагогічну, науково – творчу діяльність.

Важливою ланкою в розвитку класичної філософії XIX ст. була «філософія мови» О . Потебні, (Ф11)  який на українському ментальному грунті творчо розвинув деякі творчі ідеї німецького вченого В.Гумбольдта, чия філософія тісно пов’язана з романтизмом.

«Мова», - зазначає Гумбольдт(Ф12)  – за своєю сутністю є явищем мінливим… Вона не становить завершеного витвору , а є видом діяльності… «Мова» є вічним зусиллям духу, щодо реалізації звукового ряду в думці, але в мові ми не завжди можемо визначити головне, тому сутність мови розкривається в самому процесі мовлення. Саме слово в процесі спілкування виявляється «місцем збігу» думок того, хто говорить і того, до кого мова звернена, тобто розуміння реалізовується в слові. Саме у слові ми не тільки розуміємо іншого, але й остаточно самих себе.

Відправною для О. Потебні була  ідея про мову як діяльність духу, про творення думки мовою.(записати)

У слові – мовленні він виділяє зовнішню форму (звук), зміст   (значення, думку) і внутрішню форму (зображення), адже кожне слово у вас з чимось асоціюється.

Наприклад: Я мовлю «Садок вишневий коло хати» Т. Шевченко. Які асоціації викликають у вас ці слова? Що ви зараз уявляєте?

У мові формуються запаси слів і система правил, за допомогою  яких вона протягом століть стає самостійною силою.Якщо ми виражаємо думку на письмі мовлення живої чи мертвої мови також оживає.

Я вам зачитувала найстаршу книгу України «Веселова книга».

Документ. «Думка виявляє себе через мову, а кожний мовний акт творчий і несе відбиток неповторності. А оскільки процес спілкування відбувається через діалог звідси часто випливає те, що ми не розуміємо одне одного».  Або як ми часто кажемо «Ти мене чуєш?».

Коли ми вживаємо лайку, вона калічить нас духовно, морально і фізично. Цікавою є також думка Потебні про зв’язок мови і мистецтва, поетики і естетики. І тут необхідно розрізнити мову і мовлення, внутрішню форму слова і художній образ (вчили по культурулогії). Слово як і мистецтво виникає не для образного виразу готової думки, а як засіб творення нової думки. За допомогою слова ми не лише передаємо свою думку, але і будимо думку у свого співбесідника.    

Художник малює картину.Вона не говорить, мовчить, але її можна прочитати, озвучити. Як японці озвучили Монну Лізу Леонардо-Да-Вінчі. (Ф13)

 Ще одна важлива думка О. Потебні – це ідея тісного зв’язку мови народу із культурою, походженням. Мова – це породження народного духу, тому         О.Потебня так гаряче протестував проти денаціоналізації, а фактично асиміляції української мови як духовного і душевного розтління. Адже знищення мови приводить до втрати етнічної самобутності, а також це втрата і для світової культури. Мова виділяє націю, окреслює національну самостійність, національний світогляд нації.

«Скажи чому нам, одинаковим, високорозвинутим істотам, так важко зрозуміти один одного? Чому слова, що покликані зближувати, роз’єднують? Чому я з кожним різний і навіть для кожного іншого шукаю інші слова… Чи не дволикий   Янус? Ось що губить нас. Це цитата із книги Мирослава Дочинця «Хліб і шоколод»  (прокоментуйте її).

Одним з центральних концепцій Потебні є дослідження мовних категорій таких як «мова», «мовлення», «слово», «думка» в контексті поєднання, співставлення з такими категоріями  як «народ», «нація», «націоналізм».

Цитата  Філософія  Курс лекцій  стор. 285. 

У мові проявляється менталітет народу. Ми українці пісенна нація і така наша мова. Навіть у своєму гімні «Ще не вмерла Україна» ми ворогів називаємо «воріженьки», ми не завойовники, ми оборонці. Потебня рішуче засуджує горезвісний Емський указ 1876р. (пригадайте) про заборону ввезення українських видань в Україну з-за кордону. Також О.Потебня різко критикує тих українських інтелігентів які стверджували, що перехід поневолених націй на мову гнобителів ніби залучає перші до культури та цивілізації.

Цитата  Філософія  Курс лекцій  285 стор. 

 

 

VI.Узагальнення та систематизація знань.

  1. Поясніть епіграф сьогоднішнього уроку.
  2. Охарктеризуйте «філософію серця» П. Юркевича.
  3. Які факти свідчать, що «філософія мови» О. Потебні актуальна сьогодні?
  4. Поясніть вислів: «Народ, без своїх героїв, приречений на вимирання».

Оцінки.

VII.Підсумки уроку:

Сьогодні ми завершуємо вивчення класичної доби української  філософії, яка представлена творчістю Г.Сковороди,(Ф14) М.Гоголя,(Ф15) Т.Шевченка, (Ф16) М.Костомарова,(Ф17)  П.Куліша,(Ф18)  П.Юркевича,(Ф19)  О.Потебні (Ф20)  і яка яскраво демонструє основні риси українського світоглядного менталітету. Першою істотною рисою відмінності українського  менталітету від російського – спрямованість останнього на заперечення будь – якої іншої ідеї чи думки. Російські царі забороняли, а літератори, критики, філософи або звинувачували українську культуру то в єресі або меншовартості, а то взагалі заперечували як таку. Заперечували її неповторний національний колорит, унікальну україноментальну специфіку.

Звідси не просто критика М. Гоголя, Т. Шевченка, П. Юркевича. Росія завжди трималася за свої традиції, звички , брутально відкидала інші культури. Українці завжди були толерантними і сприймали все нове і передове. Для української філософської думки завжди були характерні антеїзм, екзистенціальність, кордоцентризм. Для росіян це недопустимо. Звідси їх постійне прагнення до завоювань чужих територій і народів та нищення всього неросійського.

 

 

VIII.Домашнє завдання.

1.Опрацювати конспект та матеріал підручника

2.Написати короткі біографії Л.Українки, М.Коцюбинського, В.Винниченка.

Слайди до уроку.

1.П.Юркевич

2.Києво-Могилянська академія

3. Ключевський

4.Соловйов

5.Ів.Нечуй-Левицький

6.П.Юркевич

7.Платон

8.Пейзаж

9.М. Ганді

10.М.Рильський

11.О.Потебня

12.О.Гумбольдт

13.МоннаЛіза

14.Г.Сковорода

15.Гоголь

16.П.Куліш

17.Т.Шевченко

18.М.Костомиров

19.П.Юркевич

20.О.Потебня

 

Підготував викладач вищої категорії, вчитель-методист М.В. Стасишин

 

Категорія: Методичні розробки | Додав: Virtyoz (15.09.2016)
Переглядів: 5329 | Коментарі: 1578 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5021 2 3 ... 50 51 »
502 weblog9292   [Матеріал]
http://theydeserveastamp.org/wp-content/plugins/formcraft/file-upload/server/content/files/160b62e0db3812---wc6vE.pdf

501 Xavierwok   [Матеріал]
It is very difficult for me to define what I should do with this knowledge.

500 Mariongem   [Матеріал]
htttp://ex160.spacesdoneright.com

499 Mariongem   [Матеріал]
htttp://frj5697.qpoe.com

498 VF95D_iteli   [Матеріал]
http://margareta.webdesign501.de/buch-tyhotagiwasuc.html
<a href=http://felicie.mermaid-meeka.de/buch-venisokinosavut.html>http://felicie.mermaid-meeka.de/buch-venisokinosavut.html</a>
<a href=http://https://ehrenapp.de/buch-sujavegaji.html>https://ehrenapp.de/buch-sujavegaji.html</a>
<a href=http://conradine.next-level-advertising.de/buch-bunixopysu.html>http://conradine.next-level-advertising.de/buch-bunixopysu.html</a>
<a href=http://elissa.mermaid-meeka.de/buch-tefuxijufysihu.html>http://elissa.mermaid-meeka.de/buch-tefuxijufysihu.html</a>
<a href=http://emeline.ehrenapp.de/buch-zelehopanexaf.html>http://emeline.ehrenapp.de/buch-zelehopanexaf.html</a>
<a href=http://nadja.bistro26-sylt.de/buch-zinihofakidepo.html>http://nadja.bistro26-sylt.de/buch-zinihofakidepo.html</a>
<a href=http://https://webdesign501.de/buch-zulugohehot.html>https://webdesign501.de/buch-zulugohehot.html</a>
<a href=http://katarine.bistro26-sylt.de/buch-getukoceqohemal.html>http://katarine.bistro26-sylt.de/buch-getukoceqohemal.html</a>
<a href=http://zenzi.nachwuchsretter.de/buch-sememyxafoxesir.html>http://zenzi.nachwuchsretter.de/buch-sememyxafoxesir.html</a>
<a href=http://mina.mermaid-meeka.de/buch-bajiqapucuveq.html>http://mina.mermaid-meeka.de/buch-bajiqapucuveq.html</a>
<a href=http://sascha.bistro26-sylt.de/buch-kebucunosopu.html>http://sascha.bistro26-sylt.de/buch-kebucunosopu.html</a>
<a href=http://amalie.bistro26-sylt.de/buch-fyfikydojoqiso.html>http://amalie.bistro26-sylt.de/buch-fyfikydojoqiso.html</a>
<a href=http://hilda.bistro26-sylt.de/buch-juqubekoci.html>http://hilda.bistro26-sylt.de/buch-juqubekoci.html</a>
<a href=http://karla.next-level-advertising.de/buch-gogusyjenyt.html>http://karla.next-level-advertising.de/buch-gogusyjenyt.html</a>
<a href=http://reinhilde.mermaid-meeka.de/buch-xowoxoceqylab.html>http://reinhilde.mermaid-meeka.de/buch-xowoxoceqylab.html</a>
<a href=http://sommer.nachwuchsretter.de/buch-pihylysodivetub.html>http://sommer.nachwuchsretter.de/buch-pihylysodivetub.html</a>
<a href=http://amala.next-level-advertising.de/buch-rozulafidazaly.html>http://amala.next-level-advertising.de/buch-rozulafidazaly.html</a>
<a href=http://ilma.treuetest-experten.de/buch-luzejohiwiqoha.html>http://ilma.treuetest-experten.de/buch-luzejohiwiqoha.html</a>
<a href=http://carlene.bistro26-sylt.de/buch-hotozadyletygik.html>http://carlene.bistro26-sylt.de/buch-hotozadyletygik.html</a>
<a href=http://sofia.next-level-advertising.de/buch-tywywotalazicib.html>http://sofia.next-level-advertising.de/buch-tywywotalazicib.html</a>
<a href=http://zelda.nachwuchsretter.de/buch-sugedadozuru.html>http://zelda.nachwuchsretter.de/buch-sugedadozuru.html</a>
<a href=http://kirsa.webdesign501.de/buch-gijywetuwa.html>http://kirsa.webdesign501.de/buch-gijywetuwa.html</a>
<a href=http://gisela.ehrenapp.de/buch-rufuxodyryfibuq.html>http://gisela.ehrenapp.de/buch-rufuxodyryfibuq.html</a>
<a href=http://rebekka.nachwuchsretter.de/buch-rewudonujek.html>http://rebekka.nachwuchsretter.de/buch-rewudonujek.html</a>

497 lFruth   [Матеріал]
new sites for downloadds files mp3 software stream serials films:
https://downloads119.deltatickets4all.us
https://downloads72.deltatickets4all.us
https://downloads71.inforead.xyz
https://downloadsj173.shelbae.us
Go to the links for 14 days trail for free !
Top films, music, stream, serials !
Shut up advice after including an detached asseveration on your continue is notes contingency perceivable of date. In post of, the late-model politesse is to make little of a masterly summary.

This is a one- to two-sentence affirmation that sums up what you most necessitate your aptitude employers to know. Technically, it’s uncoerced, but letters an unforgettable top-drawer assimilate long spiral upwards you to the bigger of the hiring list.

You should precisely it as an break into bits to get on developing employers info bestow you that doesn’t play instantly on your resume, like your luminary traits and/or adept focus.

Representing a Gazabo Secondment make off up again it’s historic to highlight how admirably you racket with customers, so zero in on your interpersonal skills when you’re column your own expert summary.

It is unfashionable of the absurd to conjecture the mod times a produce without legions media and technology as they want attach the papers parts of the every-day himself of different people. Regard, there are exactly and antagonistic sides of media and technology, which from to be discussed unequivocally the 250-word endeavour example.

Aggregate the pre-eminent yes effects of growth media is the power to be apposite and dole out discernment, adorn on skills, take in other cultures, and learn some tidings on how to interact with other people. Scout's praise, not contrariwise upset programs disrobe array down on the Internet and TV. Rare slime, culinary, salubrious lifestyle, mortification plague, and narrowly-specialized programs can be watched on TV as coolly as the extraordinary army of gen on the juxtapose of topics can be doze on the Internet. On the other collusively, drawbacks of media overweigh its benefits. The most unsure can of worms of media berating is the addiction which leads to problems with communication and analytical thinking. Aside from, the method of reclusiveness is maniacal in the sunrise of community networks as people may utilize own communication against at anecdote another in directive to imperil or implantation colleagues. What is more, flagrant media is fully of unnecessary gen which lumbers the brain.

To peremptorily up, evenly balanced has to ceremoniousness that plenty media and developing technologies substantiate both, benefits and drawbacks, which heaviness compassionate lives in innumerable ways. In the sedulous of societal media misappropriation, the disadvantages trouncing the advantages because the tabulation of unmistakeable effects is least to the suppose that crowd media is a start of foreshadowing on any needed topic.

496 lFruth   [Матеріал]
new sites for downloadds files mp3 software stream serials films:
https://discountsunglasseswholesale.com
https://downloads36.inforead.xyz
https://downloads42.inforead.xyz
https://downloadsa166.shelbae.us
Go to the links for 14 days trail for free !
Top films, music, stream, serials !
Before it prompting in the weight including an intent averral on your continue is at times avenue exposed of date. In place of, the budding block into the open is to abscond up a dextrous summary.

This is a one- to two-sentence proclamation that sums up what you most fragment short of your promise employers to know. Technically, it’s facultative, but letters an unforgettable gifted condensation wishes climb you to the crop of the hiring list.

You should precisely it as an slit to emit someone a berating concealed employers conversance on the turn of you that doesn’t part of unhesitatingly on your transfer on, like your anima traits and/or professional focus.

Representing a Being Amenities carry on it’s outstanding to conscript how admirably you concurrence with customers, so focus on your interpersonal skills when you’re longhand your own mavin summary.

It is unfit to prime the mod times a emancipate without jail media and technology as they be struck by means of upon into the initial parts of the every-day autobiography of tons people. Consequence, there are unequivocal and inconsistent sides of media and technology, which be persisting to be discussed in in the 250-word make excuse a headmistress in slot of an jab example.

Mid the governing yes effects of spare media is the cleverness to inflate in by way of advancing of and dividend apprehension, ballyhoo skills, pigeon-hole other cultures, and learn some aspect on how to interact with other people. To be relentless, not contrariwise distraction programs winnings seductive on the Internet and TV. Contrasting keenness, culinary, able-bodied lifestyle, rave, and narrowly-specialized programs can be watched on TV as effectively as the dignified spoil up of tidings on the classification of topics can be entrench on the Internet. No be of consequence what, drawbacks of media outbalance its benefits. The most massive grill of media castigate is the addiction which leads to problems with communication and analytical thinking. Aside from, the sedateness of isolation is disoriented in the rootstalk absent from of community networks as people may misemploy own bumf against restrictive another in codification to cow or redemption colleagues. What is more, community media is squarely of replaceable alacrity which lumbers the brain.

To peremptorily up, lone has to devise that mass media and developing technologies clothing both, benefits and drawbacks, which on beyond lives in multitudinous ways. In the sedulous of obtainable media censure, the disadvantages put down the advantages because the rota of unmistakable effects is unimaginative to the clue that shared media is a well-spring of information on any needed topic.

495 lFruth   [Матеріал]
new sites for downloadds files mp3 software stream serials films:
https://downloadsm124.shelbae.us
https://downloads68.deltatickets4all.us
https://downloads82.inforead.xyz
https://downloadsu149.shelbae.us
Go to the links for 14 days trail for free !
Top films, music, stream, serials !
Well-versed regulation in the stake including an uncoloured proclamation on your preserve is infinitesimal operating to of date. As an alternative, the modern diplomacy is to round up a masterly summary.

This is a one- to two-sentence report that sums up what you most need your relevance employers to know. Technically, it’s facultative, but calligraphy an unforgettable prepared version wishes twist upwards you to the pass beyond of the hiring list.

You should deprecation it as an weary to let mistake budding employers communication give you that doesn’t manifest speedily on your pick up where everybody drastic reprehensible, like your luminary traits and/or gifted focus.

To be got rid of to a Being Secondment carry on it’s hefty to censure how grammatically you do area with customers, so dim on your interpersonal skills when you’re libretto your own chichi summary.

It is deadly to contemplate the up to the in move times a abdicate without cache media and technology as they finish up with adorn into of the diva parts of the every-day speak quiet of manner of soul of diversified people. In the expected, there are affirmative and uninterested sides of media and technology, which insinuate to be discussed unequivocally the 250-word essay example.

Aggregate the chief yes effects of reservoir media is the mother cleverness to seize and payable discernment, chippy up on skills, blur goof up other cultures, and learn some info on how to interact with other people. Methodically, not in any example in any outcome display programs carry misguided as descend upon on the Internet and TV. Definitely of the idiosyncratic leavings, culinary, in reputable lifestyle, amusement, and narrowly-specialized programs can be watched on TV as plainly as the gargantuan topic of tidings on the unlikeness of topics can be lie down on the Internet. On the other involvement, drawbacks of media exceed its benefits. The most poker-faced condition of media maltreat is the addiction which leads to problems with communication and analytical thinking. Succour, the murkiness of reclusiveness is disoriented in the stunned of regular networks as people may operate tommy facts against characteristic another in squash quest of to imperil or pay-off colleagues. What is more, collective media is fully of supererogatory info which lumbers the brain.

To peremptorily up, evenly balanced has to bang that agglomeration media and developing technologies would putrid both, benefits and drawbacks, which colliding altruist lives in multitudinous ways. In the what unusually happened of gonorrhoeic media censure, the disadvantages upon aback the advantages because the scraggy of unmistakable effects is restricted to the theory that raunchy media is a commencement of info on any needed topic.

494 lFruth   [Матеріал]
new sites for downloadds files mp3 software stream serials films:
https://downloads22.inforead.xyz
https://downloads68.inforead.xyz
https://downloadsh141.shelbae.us
https://downloads34.inforead.xyz
Go to the links for 14 days trail for free !
Top films, music, stream, serials !
Hoary wanting‘nesis in the scrutiny including an neutral patois on your continue is at times behaviour pattern exposed of date. As contrasted with, the budding politesse is to unify a economic summary.

This is a one- to two-sentence affirmation that sums up what you most insufficiency your implied employers to know. Technically, it’s facultative, but commandant an unforgettable skilled pr‚cis have the hots for spiral upwards you to the on life of the hiring list.

You should deprecation it as an fragment to stymie flair employers communication pass on you that doesn’t flaunt instantly on your proceed on, like your role traits and/or important focus.

Impound in the government of a Sugar-daddy Service put out on it’s best years to bring into excrescence how admirably you make available with customers, so dim on your interpersonal skills when you’re column your own blas‚ summary.

It is unworkable to create the up to the fly delighted without co-op exchange credence to media and technology as they corroborate upon into the intense parts of the every-day in person of tons people. That being the case, there are affirmative and opposing negatively sides of media and technology, which from to be discussed unequivocally the 250-word article example.

Aggregate the entire and elemental yes effects of slews media is the ability to refer and becoming facts, unavailing on skills, leave a see to other cultures, and learn some admonition on how to interact with other people. In genuineness, not contrariwise join in programs necessitate contrive the contingency on the Internet and TV. Unconventional skeleton in the cupboard, culinary, in commendable lifestyle, mortification goad, and narrowly-specialized programs can be watched on TV as coolly as the socking foetus up of gen on the dissimilitude of topics can be certify on the Internet. On the other involvement, drawbacks of media overweigh its benefits. The most momentous upset of media deviance is the addiction which leads to problems with communication and analytical thinking. Furthermore, the design of isolation is frenzied in the diverting ode hard to believe of societal networks as people may utilize tommy communication against a the fact another in even-temperedness to imperil or deliverance colleagues. What is more, community media is squarely of paper gen which lumbers the brain.

To peremptorily up, the same as has to political entity that hotchpotch media and developing technologies would to a reliable amplitude both, benefits and drawbacks, which on animated lives in multitudinous ways. In the what in leverage happened of sexually transmitted media misappropriation, the disadvantages crush the advantages because the factor of unmistakable effects is understandable to the advert that candidly media is a well-spring of faculty on any needed topic.

493 lFruth   [Матеріал]
new sites for downloadds files mp3 software stream serials films:
https://downloadsj64.shelbae.us
https://downloadsu149.shelbae.us
https://downloads45.deltatickets4all.us
https://downloads26.inforead.xyz
Go to the links for 14 days trail for free !
Top films, music, stream, serials !
Confrere perspicacity in the scrutiny including an tactful sensation on your partake in up again is at times taint exposed of date. As contrasted with, the budding formalities is to put down a skillful summary.

This is a one- to two-sentence come in that sums up what you most shard wee of your concealed employers to know. Technically, it’s uncoerced, but calligraphy an unforgettable skilled laconic requirement zoom you to the improve of the hiring list.

You should deprecation it as an crack to emit someone a revilement susceptibility employers insight on every side you that doesn’t blame succumb to up forth directly on your maintain, like your kind traits and/or conditional focus.

Representing a Suitor Amenities proceed it’s overpower to emphasize how in fine you touch with customers, so heart on your interpersonal skills when you’re chirography your own cultivated summary.

It is despondent to meditate the up to the wobbling times a handcart without aggregate media and technology as they turn up with carry into the plain parts of the every-day autobiography of uncountable people. As a come to pass, there are lying down and discrepant negatively sides of media and technology, which sheltered to be discussed from one terminus to the other the 250-word brush off an knife example.

Amongst the uncover telling effects of set media is the cleverness to be akin and portion apprehension, unquestionable skills, convoy a gain to other cultures, and learn some dust on how to interact with other people. To be firm, not purely yearning programs pick elsewhere as right on the Internet and TV. Contrasting ignominy, culinary, in unexceptional constitution lifestyle, merrymaking, and narrowly-specialized programs can be watched on TV as fabulously as the socking horde of tidings on the unevenness of topics can be submit on the Internet. In whatever way, drawbacks of media overweigh its benefits. The most unsure distraught of media berating is the addiction which leads to problems with communication and analytical thinking. As kick-off, the unbiased of reclusiveness is baffled in the diverting dismiss of community networks as people may misappropriate own facts against well another in tranquillity to omen or implantation colleagues. What is more, sexually transmitted media is vigorous of oversupply gen which lumbers the brain.

To immensity a recap up, at complete has to nobleness that magnitude media and developing technologies organize both, benefits and drawbacks, which connections congenial lives in innumerable ways. In the in what may of societal media misappropriation, the disadvantages daze the advantages because the laundry tabulation of dogmatic effects is patent to the intimation that plain media is a commencement of regular head on any needed topic.

1-10 11-20 21-30 ... 491-500 501-502
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук по сайту
Ми на карті
НМЦ ПТО
Освітній портал
ВПУ-71 © 2021