Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід    Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS        
ОТРИМАННЯ РОБІТНИЧОЇ ПРОФЕСІЇ - ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО
Меню сайту
Вхід
Логин
  

Пароль




Регистрация на сайте!
Забыл пароль      

  
Головна » Статті » Інформаційні та методичні матеріали » Методичні рекомендації

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ

Курсове проектування з дисципліни має своєю метою систематизувати, розширити і поглибити теоретичні знання студентів, а також розвиток навиків самостійної праці з нормативною, довідниковою, методичною та навчальною літературою. Крім цього, при виконанні курсової роботи студенти повинні ознайомитись з сучасною організацією виробництва та застосувати ці досягнення в своїх розробках.

Курсова робота виконується у відповідності з індивідуальним завданням. Пояснювальна записка є технічним документом курсового проекту і повинна оформлюватись у відповідності до вимог єдиної системи конструкторської документації ( ЕСКД ). Зліва – 20 мм; Зверху, знизу та справа – 5 мм. Послідовність викладення матеріалу у пояснювальній записці повинно відповідати заданому змісту курсової роботи. Всі розділи записки повинні викладатись грамотно і по можливості коротко. Скорочувати слова в тексті і надписах не дозволяється, за винятком загальноприйнятих скорочень(табл., мал.).

Кожен розділ повинен починатись з нового листа. Заголовки розділів та підрозділів необхідно виділяти. Відстань між заголовком і подальшим текстом повинна бути 10 – 15 мм., а між підзаголовком та останнім рядком попереднього тексту – 35 мм.

Титульний лист є першим листом пояснювальної записки. Завдання на курсовий проект вкладається в пояснювальну записку після титульного листа. Всі таблиці та ілюстрації нумеруються в межах розділу. Номер ілюстрації складається з порядкового номеру розділу і порядкового номеру ілюстрації

 ( наприклад: Таблиця 2.3.,Малюнок 4.2.). Найменування поміщують над ілюстрацією, пояснюючі дані – під нею.

Закінчену пояснювальну записку необхідно зброшурувати та переплести, прошивши її з лівої сторони на відстані 10 мм від краю. Всі листки записки повинні бути пронумеровані, нумерація здійснюється в правому нижньому куті сторінки. Закінчений проект викладач перевіряє і при правильному виконанні підписує його і допускає до захисту. Якщо проект в цілому або частково виконаний неправильно, викладач його повертає з зауваженнями на доопрацювання.

На захисті студент розповідає про свою роботу: доводить тему завдання, дає коротку характеристику об'єкту проектування, повідомляє основні технічні рішення, які він застосовував. Під час захисту курсової роботи студенту можуть бути задані питання, як по проекту, так і по всьому вивченому матеріалу з даного предмету.

При оцінці курсової роботи враховується її зміст, обґрунтованість прийнятих рішень, якість та послідовність викладення матеріалу та розрахунків, наявність оригінальних розробок, зовнішнє оформлення та правильність відповідей на питання викладача під час захисту. Після захисту виставляється диференційована оцінка.

Об’єм курсового проекту повинен складати 10-20 сторінок друкованого тексту. Структура її може бути різною в залежності від особливостей теми, змісту роботи і опрацьованого матеріалу.

Приблизний зразок структури наступний:

Титульний лист

Завдання

Зміст

Вступ.

1. Основна частина

1.1.Огляд літератури (відповідно до теми курсового проекту).

1.2. Розрахункова частина.

1.3.Охорона праці.

2. Висновки і пропозиції.

3. Список використаної літератури.

4. Додатки.

Титульний лист і завдання оформляються згідно встановленого зразка.

У змісті вказуються основні розділи роботи і місце їх розміщення – сторінки.

У вступі студент повинен обґрунтувати важливість даної теми, дати коротку характеристику ______________ описати мету та завдання курсового проекту.

Основна частина складається з розділів, підрозділів, кожний розділ починають з нової сторінки.

В огляді літератури потрібно розглянути, як питання що вивчається, висвітлюється в науковій літературі. Розділ потрібно будувати за принципом поступового переходу від загальних відомостей до теми дослідження. Тут необхідне детальне вивчення навчальної і наукової літератури, додаткових джерел.

В процесі написання розрахункової частини необхідно приводити розрахункові формули в буквених позначеннях. Буквені позначення величин, які входять у формули необхідно розшифровувати. Підставляти у формули цифрові значення буквених позначень і провівши розрахунки записати відповідь. Всі розрахунки необхідно виконувати в міжнародній системі одиниць СІ.

Посилатись на літературу, яка вміщує загальноприйняті методи розрахунків, або загальновідомі навчальні і довідникові дані – не обов’язково. Посилатись на літературу необхідно тільки в тих випадках, коли в літературі є оригінальні відомості, нові методи розрахунків, нові нормативи, спеціальні формули і т. д. При посиланні на літературу, в квадратних дужках необхідно вказати той порядковий номер, який література займає в списку літератури, який розташовують в кінці записки.

В розділі охорона праці цьому розділі учень вносить пропозиції по організації охорони праці, виробничої санітарії, гігієни праці і заходів з протипожежної безпеки.

У висновках викладають найбільш важливі наукові та практичні результати, формують результати вирішення наукової проблеми , її значення для науки і практики, конкретні висновки та рекомендації щодо наукового та практичного використання здобутих результатів.

 Цей розділ – підсумок всієї курсової роботи, він повинен бути викладений в короткій і доступній формі.

В списку використаної літератури вказується література яка була використана при розробці курсового проекту. В тексті повинні бути зроблені посилання на використану літературу. Література у списку розташовується за абеткою.

До додатків доцільно включати допоміжний матеріал, необхідний для повноти сприйняття роботи. Це можуть бути додаткові таблиці, діаграми, креслення, малюнки.

 

  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Головне управління освіти і науки

Львівської обласної державної адміністрації

Управління професійно-технічної освіти, координації діяльності

вищих навчальних закладів та науки

 Вище професійне училище №71 м. Кам’янка-Бузька

 

 

 

 

 

Методичні вказівки до виконання

дипломного проекту

 спеціальності: «Експлуатація та ремонт машин і обладнання

 агропромислового виробництва»









20__ р.

Категорія: Методичні рекомендації | Додав: Virtyoz (27.06.2012)
Переглядів: 1594 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук по сайту
Ми на карті
НМЦ ПТО
Освітній портал
ВПУ-71 © 2024